Toptan Satış

Trendesarp online perakende satışın yanında online toptan satışta yapmaktadır.

Toptan Satış Şartları;

Minimum Sipariş Tutarı: Her bir siparişte sipariş tutarı 500 TL ve üzeri olmalıdır.

Fatura: Toptan satışlarımızda da  perakende de olduğu gibi birebir faturalıdır ve ürünle birlikte fatura gönderimi yapılır. Fiyatlara KDV dahildir.

Ödeme: Perakende satışta olduğu gibi toptan siparişlerinizde de havale, kredi kartı ve kapıda ödeme yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz. Havale yöntemiyle ödeme perakende de olduğu gibi ilave % 2 indirim imkânı yoktur. Toptan satışlarda kapıda ödeme yoktur.

Kargo: Ürünlerimizin tamamı stoktan gönderilmekte olup, hafta içi saat 16:00 a kadar olan siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. 16:00 dan sonra vereceğiniz siparişler ise ertesi gün kargoya verilir. Cumartesi günleri saat 12:00 a kadar siparişleriniz aynı gün, saat 12:00 den sonra, pazar günü ve resmi tatil günlerinde vereceğiniz siparişler ise bir sonraki iş gününde kargoya verilir. Firmamız yurtiçi kargo gönderimlerinde Sürat Kargo ve PTT Kargo ile Yurtdışı Kargo gönderimlerinde ise TNT Kargo ile çalışmaktadır. 

Siparişleriniz bulunduğunuz yerleşim yerine göre değişkenlik göstermekle birlikte 1 ile 3 iş günü içerisinde kargo firmasınca teslim edilir. Kargo şubesinin bulunmadığı mobil alanlarda bu süre yedi (7) iş gününü bulabilmektedir. Toptan siparişlerinizde kargo ücreti Saraylı Eşarp'ın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile indirimli tarifeden karşı ödemeli olarak gönderilir ve alıcı tarafından ödenir. 1000 TL yi aşan yurtiçi siparişlerinizde ise kargo ücreti firmamızca ödenir.

İade ve Değişim: Toptan siparişlerinizde kargo masrafları, ödeme komisyonları alıcı tarafından karşılanması şartıyla değişim yapılır.​

İletişim : info@trendesarp.com

 

 

Cards

Copyright 2015 © Sarayli Esarp